top

Administrator strony internetowej projektu:

Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć "Energie Cités"
ul. Sławkowska 17/30
31-016 Kraków
Polska

telefon: +48 12 429 17 93

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.pnec.org.pl

Prawa autorskie

Prawa autorskie do niniejszej strony internetowej należą do Stowarzyszenia Gmin Polska Sieć "Energie Cités", chyba, że zaznaczono inaczej.

Edycja

Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć "Energie Cités", chyba, że zaznaczono inaczej.

Odpowiedzialność

Strona internetowa została opracowana w ramach projektu OwnYourSECAP (MIEJ PLAN: Wsparcie władz regionalnych i lokalnych w opracowaniu i wdrażaniu Planu SECAP), którego koordynatorem jest organizacja Ekodoma z Łotwy.

'This project has received funding from the European Union’s Life funding instrument for the environment and climate action under grant agreement no 101077109. The sole responsibility for the content of this website lies with the OwnYourSECAP project and does not necessarily reflect the opinion of the European Union.'

Konsorcjum zastrzega prawo do nie ponoszenia odpowiedzialności za aktualność, jakość, poprawność i kompletność informacji zamieszczonych na stronie internetowej. W przypadku zauważenia jakichkolwiek błędów, prosimy o poinformowanie nas o tym poprzez wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Konsorcjum nie ponosi odpowiedzialności za treści, do których prowadzą linki z jego stron, chyba że wiedziało o nielegalnych lub nieprawidłowych treściach i mogło zapobiec zapoznaniu się z nimi przez czytelników. W przypadku wystąpienia szkód spowodowanych wykorzystaniem przedstawionych tam informacji, odpowiedzialność ponosi wyłącznie autor danej strony lub treści.

Prawa autorskie do wszelkich materiałów opracowanych przez konsorcjum należą do konsorcjum. Wszelkie powielanie lub wykorzystywanie tych materiałów wymaga zgody konsorcjum. W przypadku korzystania z zewnętrznych materiałów chronionych prawem autorskim, podane są prawa autorskie właściciela tych praw.

Zabronione jest wykorzystanie opublikowanych adresów e-mail w celach marketingowych.

Statystyka strony internetowej

Witryna korzysta z programów Webalizer i Joomla, oprogramowań open-source do analizy stron internetowych. Joomla używa "cookies", czyli plików tekstowych umieszczanych na komputerze użytkownika, które pomagają jej analizować sposób korzystania z witryny. Generowane informacje dotyczące korzystania z witryny przez użytkownika (w tym adres IP użytkownika zanonimizowany przed zapisaniem w pamięci) będą przechowywane na serwerze dostawcy usług w Polsce. Użytkownik może zrezygnować z „cookies” wybierając odpowiednie ustawienia w swojej przeglądarce, należy jednak pamiętać, że w takim przypadku niemożliwe może okazać się korzystanie z pełnej funkcjonalności strony.

Polityka prywatności

Wszystkie wizyty na naszej stronie internetowej są automatycznie rejestrowane, z zachowaniem daty, adresu IP i przeglądanych stron. Dane są gromadzone i analizowane wyłącznie w celach statystycznych i mogą być anonimowo wykorzystywane w raportach. Użytkownicy, którzy nie zgadzają się z tą praktyką, mogą z własnej woli zrezygnować z korzystania ze strony internetowej.